Parafia pw. Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

w Przeciszowie

Godzina Miłosierdzia

II piątek czerwca – 14.06.2024r


+     Ks. Prałata Kazimierza Myśliwca

+     Agata Fuczek od rodziny Sajdów i Makuchów z Polanki

+     Stanisław Sanak od rodziny Szczygieł

+     Nikola Turaczyk od rodziny Bryła

+     Maciej Szalonek od Marianny Płonka i rodziny Szałaśny oraz Piotra Szałaśny z rodziną

+     Marian Cygan od sąsiadów Sroka i Momot

+     Wojciech Cygan od rodziny Słabych i Sołtysików

+     Stanisława Polak od Medyńskich z rodziną

+     Stanisława Parzymięso od Grażyny i Andrzeja Sanak z rodziną

+     Grażyna Kowalczyk od kolegów z pracy synów Radosława i Sławomira

+     Józef Walus od Danuty Romanowskiej z ul. Tulipanowej 7

+     Henryk Knapik od Tadeusza, Andrzeja, Władysława i Stanisława z rodzinami

+     Eugenia Stokłosa od Jadwigi Zajas

+     Bolesława Stokłosa od rodzin Nagi, Malinkiewicz i Mularczyk

+     Maria Hutny od Doroty i Kazimierza Całus

+     Krystyna Stokłosa od rodziny Tokarz z Lasu

+     Józef Mendyk od mechaników oddziału MUP

+     Teodora Bochenek od Jacka Pazgan

+     Stanisław Skwarczyński od Anety Nowotarskiej z rodziną, Grzegorza Papciaka z rodziną

+     Stanisław Matla od Stanisławy i Romana Folgów z rodziną

+     Bronisław Kołodziej od Łączaków z Mielca

+     Maria Chmura od sąsiadów Wiełowicz i Czarnota

+     Aleksandra Paliborek od koleżanek Agi i Moni

+     Eugeniusz Polak od rodziny Łabaj i Tyrna z Dworów Drugich

+     Władysław Wądrzyk od rodzin Molenda, Stokłosa

+     Stanisława Szarek od Mieczysława Matla z rodziną

+     Józef Płonka od Zofii i Wiesława Kotlarczyk z Porąbki

+     Czesław Adamik od sąsiadek Stanisławy Polanek i Anny Nicieja

+     Ewa Gałuszka od Stanisławy Parzymięso

+     Władysława Cygan od Małgorzaty Wądrzyk z rodzinami

+     January Jamroży od współpracowników córki Beaty

+     Marta Wójcik od wujka Tadka

+     Jan Bartuś od Malwiny i Grzegorza Sałaciak z Białki z rodziną

+     Dawid Medyński od Haliny i Ryszarda Drzyżdżyk z Zatora

+     Władysława Rosochacz od Henryki Krawczyk z rodziną

+     Władysław Madeja od szwagra Tadeusza

+     Stanisława Kwiatkowska od kuzyna Jana Torby

+     Józef Kaczmarczyk od Mateusza i Katarzyny Furmanek

+     Jan Cygan od szwagra Józka z Jadwigą z Czechowic - Dziedzic

+     Zofia Kaźmierczyk od kuzynki Heleny Kobylańskiej i Marka z rodziną

+     August Fik od brata Jana

+     Tadeusz Bryła od brata Mieczysława Bryły i jego córki Marzeny Bryły i Damiana

+     Lucyna Hutny od Grzegorza z Piotrem, Jessiką i Victorem

+     Jan Gliniak od syna z rodziną

+     Anna Skrobacz od wnuka Łukasza z rodziną

+     Artur Rusin od Taty

+     Władysław Węgrzyn od córki z mężem

+     Marcin Bratek od syna Jakuba

+     Stanisław Szafraniec od brata Zbigniewa z rodziną